Kariera

Poszukiwany Asystent Radcy Prawnego

Szukasz ambitnej pracy pełnej wyzwań i możliwości rozwoju? Dołącz do naszego zespołu!

Miejsce pracy: Sędziszów Młp.

Obowiązki:

– opracowywanie projektów pism procesowych,

– kontakt z klientami kancelarii,

– weryfikacja dokumentacji i wysyłka pism,

– współpraca z innymi działami firmy, kancelariami prawnymi, komornikami sądowymi etc.

Wymagania:

– ukończone studia prawnicze (mile widziany status aplikanta radcowskiego lub aplikanta adwokackiego) lub w trakcie studiów,

– podstawowa znajomość prawa z zakresu obrotu gospodarczego (prawo cywilne – zobowiązania, KSH, upadłości),

– umiejętność czytania i pisania umów,

– zaangażowanie i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań,

– znajomość pakietu MS Office,

– prawo jazdy kat. B,

– wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

– stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

– ciekawą, pełną wyzwań pracę,

– możliwość rozwoju zawodowego,

– możliwość odbycia praktyki w ramach aplikacji radcowskiej/adwokackiej.

Dokumenty aplikacyjne prosimy wysyłać na adres: biuro@collect-house.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”